Robert Kubica jest opcją na kolejny sezon

 

Cyril Abiteboul (szef Renault) powiedział podczas konferencji prasowej przed GP Silverstone, że  nie widzi przeszkód odnośnie ewentualnego powrotu Roberta Kubicy do F1.Szef Renault dał jasno do zrozumienia, że Robert Kubica może wrócić do Formuły 1.

Abiteboul dodał również :"Kubica nadal jest szybki, regularny i dalej jest energiczny oraz pełny entuzjazmu tak jak kiedyś"

Media na świecie o powrocie Roberta Kubicy do Formuły 1

Frederic Ferret, dziennikarz francuskiego "L'Equipe", jako jedyny otrzymał zaproszenie od Renault i był w środę obecny na testach Roberta Kubicy na Paul Ricard. Francuzi nie tylko opisują przebieg testów 32-letniego Kubicy, ale na swoich łamach prezentują rozmowę nagraną po zakończeniu jazd. 

- Nie miałem żadnych problemów fizycznych. Robię wszystko, aby zwiększyć swoje szanse powrotu do F1. Nie wiem jednak, co się stanie w przyszłości. Nie chcę wracać po nic. Chcę wrócić na wysokim poziomie. Nie prowadziłem jeszcze tegorocznego samochodu F1. Dlatego nie byłbym gotów do startu już na Silverstone. Potrzebuję dwóch dni testów w modelu z 2017 roku. To by zwiększyło moje szanse powrotu o 1000 % - powiedział Kubica.


ogłoszenia Biuro obsługi klienta
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta.