Zdjęcia w ogłoszeniu dlaczego są tak ważne


Ogłoszenie bez zdjęć ?

Wyobraź sobie sytuacje kiedy wchodząc do sklepu chcesz coś kupić, ale nie możesz tego zobaczyć 

Kupujesz ?


Nawet barwne opisy nie potrafią oddać tego, co może przekazać proste zdjęcie. Warto też wspomnieć, że ogłoszenia bez zdjęć zupełnie nie przyciągają uwagi potencjalego klienta.

Jeśli chcemy coś kupić, to naturalne jest że chcemy to zobaczyć

Zamieszczając zdjęcia na portalach ogłoszeniowych
, należy przede wszystkim pamiętać o tym, że oprócz Waszego ogłoszenia znajdują się tam setki innych samochodów - niektóre bardziej, inne mniej atrakcyjne.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze to połowa sukcesu. Jeżeli twoje ogłoszenie zawiera kilka zdjęć dobrej jakości. Jest ładnie zredagowane i co najważniejsze zawiera jak najwięcej detali samochodu, 
to osoba przegladająca takie ogłoszenie napewno zwróci większa uwagę niż na ogłoszenie, które nie zawiera zdjęć i tylko zdawkowe informacje. 


Ważnymi kwestiami są też jest jakość zdjęć  


Do wykonania dobrych zdjęć do internetowego ogłoszenia nie jest wcale potrzebny profesjonalny aparat. Wystarczy zwykły cyfrowy kompakt. Jeśli już mamy aparat, pora przygotować auto do sesji fotograficznej. Należy je przede wszystkim naprawdę dobrze umyć i posprzątać wnętrze. Przed wykonaniem zdjęć trzeba usunąć z auta wszystkie śmieci  papierki po cukierkach, puste puszki, kolekcję zwietrzałych odświeżaczy powietrza. Nieład we wnętrzu nasuwa podejrzenie, że auto było eksploatowane w sposób niedbały.auto-web.pl 

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne,samochody osobowe,dostawcze,motocykle...

ogłoszenia Biuro obsługi klienta
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta.